1. týden

(rozvrh platný od 1.1.2019)

Vyšší odborná škola ekonomických studií, Střední průmyslová škola potravinářských technologií a Střední odborná škola přírodovědná a veterinární, Praha 2, Podskalská 10  1.L  (Tobiáš Jiří)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

12
17:30-18:15

 
P
o

 

 

IKT (1)
Di
(301)

IKT (1)
Di
(301)

NEJ (1)
Ts
(207)

ANJ (1)
Be
(101)

MAT
Tb
(106)

FYZ
Tb
(106)

IKT (2)
Di
(301)

         

CHE (2)
Tr
(308)

CHE (2)
Tr
(308)

ANJ (2)
Šj
(106)

ANJ (2)
Šj
(106)

 
Ú
t

 

 

MAT
Tb
(106)

BIO
Kt
(106)

IKT (1)
Di
(301)

ZEM
Ts
(106)

CJL
Ms
(106)

NEJ (1)
Ts
(106)

IKT (2)
Di
(301)

         

NEJ (2)
Ts
(106)

IKT (2)
Di
(301)

 
S
t

 

 

MAT
Tb
(106)

FYZ
Tb
(106)

ZEM
Ts
(106)

ANJ (1)
Be
(106)

CJL
Ms
(106)

DEJ
Ms
(106)

OBV
Ms
(106)

         

ANJ (2)
Šj
(304)

 
Č
t

 

 

CHE
Tr
(106)

CJL
Ms
(106)

TCP
St
(106)

ANJ (1)
Be
(106)

BIO
Kt
(106)

DEJ
Ms
(106)

FYZ
Tb
(106)

         

NEJ (2)
Ts
(207)

 
P
á

 

 

TEV (T1)
Vk
(TV1)

TEV (T1)
Vk
(TV1)

ZEM
Ts
(106)

MAT
Tb
(106)

CHE
Tr
(106)

             

TEV (T2)
Šk
(TV2)

TEV (T2)
Šk
(TV2)

2. týden

(rozvrh platný od 1.1.2019)

Vyšší odborná škola ekonomických studií, Střední průmyslová škola potravinářských technologií a Střední odborná škola přírodovědná a veterinární, Praha 2, Podskalská 10  1.L  (Tobiáš Jiří)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

12
17:30-18:15

 
P
o

 

 

CHE (1)
Tr
(308)

CHE (1)
Tr
(308)

NEJ (1)
Ts
(207)

ANJ (1)
Be
(101)

MAT
Tb
(106)

FYZ
Tb
(106)

IKT (1)
Di
(301)

         

IKT (2)
Di
(301)

IKT (2)
Di
(301)

ANJ (2)
Šj
(106)

ANJ (2)
Šj
(106)

 
Ú
t

 

 

MAT
Tb
(106)

BIO
Kt
(106)

NEJ (1)
Ts
(106)

ZEM
Ts
(106)

CJL
Ms
(106)

IKT (1)
Di
(301)

IKT (1)
Di
(301)

         

IKT (2)
Di
(301)

NEJ (2)
Ts
(106)

 
S
t

 

 

MAT
Tb
(106)

FYZ
Tb
(106)

ZEM
Ts
(106)

ANJ (1)
Be
(106)

CJL
Ms
(106)

DEJ
Ms
(106)

OBV
Ms
(106)

         

ANJ (2)
Šj
(304)

 
Č
t

 

 

CHE
Tr
(106)

CJL
Ms
(106)

TCP
St
(106)

ANJ (1)
Be
(106)

BIO
Kt
(106)

DEJ
Ms
(106)

FYZ
Tb
(106)

         

NEJ (2)
Ts
(207)

 
P
á

 

 

TEV (T1)
Vk
(TV1)

TEV (T1)
Vk
(TV1)

ZEM
Ts
(106)

MAT
Tb
(106)

CHE
Tr
(106)

             

TEV (T2)
Šk
(TV2)

TEV (T2)
Šk
(TV2)

3. týden

(rozvrh platný od 1.1.2019)

Vyšší odborná škola ekonomických studií, Střední průmyslová škola potravinářských technologií a Střední odborná škola přírodovědná a veterinární, Praha 2, Podskalská 10  1.L  (Tobiáš Jiří)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

12
17:30-18:15

 
P
o

 

 

IKT (1)
Di
(301)

IKT (1)
Di
(301)

NEJ (1)
Ts
(207)

ANJ (1)
Be
(101)

MAT
Tb
(106)

FYZ
Tb
(106)

IKT (2)
Di
(301)

         

BIO (2)
Kt
(310)

BIO (2)
Kt
(310)

ANJ (2)
Šj
(106)

ANJ (2)
Šj
(106)

 
Ú
t

 

 

MAT
Tb
(106)

BIO
Kt
(106)

IKT (1)
Di
(301)

ZEM
Ts
(106)

CJL
Ms
(106)

NEJ (1)
Ts
(106)

IKT (2)
Di
(301)

         

NEJ (2)
Ts
(106)

IKT (2)
Di
(301)

 
S
t

 

 

MAT
Tb
(106)

FYZ
Tb
(106)

ZEM
Ts
(106)

ANJ (1)
Be
(106)

CJL
Ms
(106)

DEJ
Ms
(106)

OBV
Ms
(106)

         

ANJ (2)
Šj
(304)

 
Č
t

 

 

CHE
Tr
(106)

CJL
Ms
(106)

TCP
St
(106)

ANJ (1)
Be
(106)

BIO
Kt
(106)

DEJ
Ms
(106)

FYZ
Tb
(106)

         

NEJ (2)
Ts
(207)

 
P
á

 

 

TEV (T1)
Vk
(TV1)

TEV (T1)
Vk
(TV1)

ZEM
Ts
(106)

MAT
Tb
(106)

CHE
Tr
(106)

             

TEV (T2)
Šk
(TV2)

TEV (T2)
Šk
(TV2)

4. týden

(rozvrh platný od 1.1.2019)

Vyšší odborná škola ekonomických studií, Střední průmyslová škola potravinářských technologií a Střední odborná škola přírodovědná a veterinární, Praha 2, Podskalská 10  1.L  (Tobiáš Jiří)

 

0
7:00- 7:45

1
7:50- 8:35

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:25-13:10

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

11
16:40-17:25

12
17:30-18:15

 
P
o

 

 

BIO (1)
Kt
(310)

BIO (1)
Kt
(310)

NEJ (1)
Ts
(207)

ANJ (1)
Be
(101)

MAT
Tb
(106)

FYZ
Tb
(106)

IKT (1)
Di
(301)

         

IKT (2)
Di
(301)

IKT (2)
Di
(301)

ANJ (2)
Šj
(106)

ANJ (2)
Šj
(106)

 
Ú
t

 

 

MAT
Tb
(106)

BIO
Kt
(106)

NEJ (1)
Ts
(106)

ZEM
Ts
(106)

CJL
Ms
(106)

IKT (1)
Di
(301)

IKT (1)
Di
(301)

         

IKT (2)
Di
(301)

NEJ (2)
Ts
(106)

 
S
t

 

 

MAT
Tb
(106)

FYZ
Tb
(106)

ZEM
Ts
(106)

ANJ (1)
Be
(106)

CJL
Ms
(106)

DEJ
Ms
(106)

OBV
Ms
(106)

         

ANJ (2)
Šj
(304)

 
Č
t

 

 

CHE
Tr
(106)

CJL
Ms
(106)

TCP
St
(106)

ANJ (1)
Be
(106)

BIO
Kt
(106)

DEJ
Ms
(106)

FYZ
Tb
(106)

         

NEJ (2)
Ts
(207)

 
P
á

 

 

TEV (T1)
Vk
(TV1)

TEV (T1)
Vk
(TV1)

ZEM
Ts
(106)

MAT
Tb
(106)

CHE
Tr
(106)

             

TEV (T2)
Šk
(TV2)

TEV (T2)
Šk
(TV2)

Zpracováno v systému Bakaláři