Suplování:   Úterý 29.11.2022 (4. týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Pešková Vendula

   

Tb

Šj

De

..

..

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Dernerová Radka

4.hod

supl. (Pš)

FYZ

1.V

(205)

 
 

6.hod

odpadá

FYZ

1.V

 

zrušeno

Divoký Jiří

5.hod

navíc

IKT

1.L (1)

(301)

 
 

7.hod

odpadá

IKT

1.L (1)

 

zrušeno

Šajtarová Rausová Veronika

3.hod

supl. (Pš)

ZLA

1.V

(205)

 
 

7.hod

odpadá

ZLA

1.V

 

zrušeno

Tobiáš Jiří

1.hod

odpadá

MAT

1.L

 

zrušeno

 

2.hod

supl. (Pš)

MAT

1.L

(103)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.L

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Tb)

 

2.hod

MAT

 

(103)

supluje

Tobiáš Jiří

(Pš)

 

5.hod

IKT

1

(301)

navíc

Divoký Jiří

 
 

5.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Pš)

 

7.hod

IKT

1

 

odpadá

 

(Di)

1.V

3.hod

ZLA

 

(205)

supluje

Šajtarová Rausová Veronika

(Pš)

 

4.hod

FYZ

 

(205)

supluje

Dernerová Radka

(Pš)

 

6.hod

FYZ

   

odpadá

 

(De)

 

7.hod

ZLA

   

odpadá

 

(Šj)

2.L

6.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Pš)

 

7.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Pš)

 

 

Suplování:   Středa 30.11.2022 (4. týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Tobiáš Jiří

 

..

..

Tr

Gb

..

..

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Bennett Michaela

2.hod

navíc

ANJ

2.L (2)

(101)

 
 

3.hod

navíc

ANJ

2.L (1)

(208)

 

Gubová Alexandra

1.hod

přesun >>

ANJ

2.V (2)

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

ANJ

2.V (2)

(205)

z 1.hod

 

4.hod

supl. (Tb)

FYZ

2.L

(304)

 

Kotrbová Martina

4.hod

navíc

CJL

2.V

(104)

 

Šajtarová Rausová Veronika

1.hod

přesun >>

ANJ

2.V (1)

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

ANJ

2.V (1)

(106)

z 1.hod

Švejdová Dana

7.hod

přesun <<

TCP

4.L

(307)

z 8.hod

 

8.hod

přesun <<

TCP

4.L

(307)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

TCP

4.L

 

na 8.hod

Trnková Marie

3.hod

supl. (Tb)

CHE

1.L

(103)

 

Tuscherová Jitka

2.hod

navíc

NEJ

2.L (1)

(304)

 
 

3.hod

navíc

NEJ

2.L (2)

(304)

 

Šoobová Adéla

3.hod

navíc

BIO

2.V

(205)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.L

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Tb)

 

3.hod

CHE

 

(103)

supluje

Trnková Marie

(Tb)

2.L

2.hod

NEJ

1

(304)

navíc

Tuscherová Jitka

 
 

2.hod

ANJ

2

(101)

navíc

Bennett Michaela

 
 

3.hod

NEJ

2

(304)

navíc

Tuscherová Jitka

 
 

3.hod

ANJ

1

(208)

navíc

Bennett Michaela

 
 

4.hod

FYZ

 

(304)

supluje

Gubová Alexandra

(Tb)

2.V

1.hod

ANJ

2

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

1.hod

ANJ

1

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

ANJ

2

(205)

přesun <<

Gubová Alexandra

z 1.hod

 

2.hod

ANJ

1

(106)

přesun <<

Šajtarová Rausová Veronika

z 1.hod

 

2.hod

MAT

   

odpadá

 

(Tb)

 

3.hod

BIO

 

(205)

navíc

Šoobová Adéla

 
 

4.hod

CJL

 

(104)

navíc

Kotrbová Martina

 

3.L

5.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Tb)

4.L

6.hod

SMA

   

odpadá

 

(Tb)

 

7.hod

TCP

 

(307)

přesun <<

Švejdová Dana

z 8.hod

 

8.hod

TCP

 

(307)

přesun <<

Švejdová Dana

z 9.hod

 

9.hod

TCP

   

přesun >>

 

na 8.hod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 1.12.2022 (4. týden)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Pátek 2.12.2022 (4. týden)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

Zpracováno v systému Bakaláři