Suplování:   Pátek 14.6.2024 (4 týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

3.B

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

         

4.A

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

4.B

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

4.C

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

D5

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

UKON

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Běhounková Lucie

 

-

-

-

-

....

SMR

-

-

-

         

Beňo Martin

..

-

-

-

-

-

-

-

             

Beňová Zuzana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Březina David

-

..

DLA

DLA

....

-

-

               

Galeová Petra

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Koukolík Tomáš

   

-

-

-

-

                 

Maredová Jana

 

MACH

..

-

-

-

-

-

             

Maxová Alena

 

..

..

RAŠ

TVM

..

TVM

               

Niederlová Helena

 

LI

..

-

-

MIK

-

-

             

Petříčková Michaela

   

SLE

SLE

-

-

                 

Tichá Lucie

 

-

-

-

-

-

-

               

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

S10

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

117

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

120

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

AULA

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Adamcová Dagmar

5.hod

změna

EKON

3.G

(212)

 

Morávek Pavel

1.hod

odpadá

ANJ

4.C (KV1)

 

ukončeno studium

 

2.hod

odpadá

ANJ

4.A (1a1)

 

ukončeno studium

 

5.hod

odpadá

ANJ

4.A (1a1)

 

ukončeno studium

 

6.hod

odpadá

KoAJ

4.A (1a1)

 

ukončeno studium

Balážová Romana

3.hod

odpadá

ČJL

4.A

 

ukončeno studium

 

4.hod

odpadá

ČJL

4.A

 

ukončeno studium

Bruna Jiří

2.hod

změna

MAT

3.G

(212)

 
 

3.hod

odpadá

MAT

4.C

 

ukončeno studium

Dlabal Martin

2.hod

supl. (BŘE)

ICT

1.A (1.Ab)

(S8)

 
 

3.hod

supl. (BŘE)

ICT

1.A (1.Ab)

(S8)

 
 

5.hod

změna

ZEKO

2.G

(305)

 
 

6.hod

změna

FIN

3.G

(212)

 

Kolář Jan

1.hod

změna

HV

1.G (1Ghv)

(110)

 
 

2.hod

změna

HV

1.G (1Ghv)

(110)

 
 

3.hod

změna

HV

2.G (1GHv)

(P12)

 
 

4.hod

změna

HV

2.G (1GHv)

(P12)

 

Koza Oldřich

4.hod

odpadá

TEC

4.C

 

ukončeno studium

 

5.hod

odpadá

TEC

4.C

 

ukončeno studium

Krámek Václav

5.hod

přesun <<

MAT

3.C

(202)

z 13.6. 2.hod

Ližanová Iveta

1.hod

supl. (NIE)

ZEM

3.G

(212)

 
 

2.hod

přesun <<

ZEM

2.G

(305)

z 6.hod

 

3.hod

odpadá

HYME

3.B

 

exkurze

 

4.hod

změna

ZEM

3.G

(212)

 
 

6.hod

přesun >>

ZEM

2.G

 

na 2.hod

Machková Iva

1.hod

supl. (MAR)

BIE

2.B

(312)

 

Mamula Petr Martin

0.hod

odpadá

BIE

3.B

 

exkurze

 

1.hod

odpadá

MOŽP

4.B (EKO)

 

ukončeno studium

 

2.hod

odpadá

MOŽP

3.B

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

MOŽP

4.B (EKO)

 

ukončeno studium

 

4.hod

odpadá

MOŽP

4.B (EKO)

 

ukončeno studium

 

5.hod

odpadá

MOŽP

4.B (EKO)

 

ukončeno studium

 

6.hod

odpadá

MOŽP

4.B (EKO)

 

ukončeno studium

Mikulášková Romana

3.hod

změna

GEOG

2.B

(305)

 
 

4.hod

změna

GEOG

2.B

(305)

 
 

5.hod

supl. (NIE)

GEOG

1.B

(210)

 

Pešková Vendula

4.hod

změna

ANJ

2.C (1C2)

(112)

 

Petříčková Michaela

1.hod

změna

ANJ

3.A (1ATE)

(209)

 
 

6.hod

odpadá

ANJ

3.B (EKO1)

 

exkurze

Raška Pavel

1.hod

přesun <<

TEC

2.A (1Amo)

(303)

z 5.hod

 

2.hod

přesun <<

TEC

2.A (1Amo)

(303)

z 6.hod

 

3.hod

supl. (MAX)

TEC

2.A (1Amo)

(303)

 
 

4.hod

odpadá

TEC

4.B (MOU)

 

ukončeno studium

 

5.hod

přesun >>

TEC

2.A (1Amo)

 

na 1.hod

 

6.hod

přesun >>

TEC

2.A (1Amo)

 

na 2.hod

Smrkovský Michal

1.hod

změna

ČJL

2.G

(305)

 
 

5.hod

odpadá

SČJv

3.B

 

exkurze

 

6.hod

supl. (BEH)

ČJL

1.G

(110)

 

Šlesingerová Romana

1.hod

odpadá

ANJ

4.C (KV2)

 

ukončeno studium

 

2.hod

supl. (PT)

ANJ

3.A (1ATE)

(104)

 
 

3.hod

supl. (PT)

KoAJ

3.A (1ATE)

(104)

 
 

4.hod

odpadá

EKO

3.B

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

ANJ

4.A (1a2)

 

ukončeno studium

 

6.hod

odpadá

KoAJ

4.A (1a2)

 

ukončeno studium

Šimková Vanda

1.hod

odpadá

MAT

4.A

 

ukončeno studium

Škapová Hedvika

3.hod

změna

CHE

3.G

(212)

 
 

6.hod

odpadá

TEV

4.C (Dív)

 

ukončeno studium

Tvrdá Markéta

4.hod

supl. (MAX)

BIM

2.A (1Amo)

(310)

 
 

6.hod

supl. (MAX)

TEC

1.D

(102)

 

Vaculík Luboš

6.hod

odpadá

TEV

4.C (Chl)

 

ukončeno studium

Vaňková Zuzana

5.hod

přesun >>

FCH

3.C

 

na 13.6. 4.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

ICT

1.Ab

 

odpadá

 

(BŘE)

 

2.hod

ICT

1.Ab

(S8)

supluje

Dlabal Martin

(BŘE)

 

3.hod

ICT

1.Ab

(S8)

supluje

Dlabal Martin

(BŘE)

1.B

5.hod

GEOG

 

(210)

supluje

Mikulášková Romana

(NIE)

1.D

6.hod

TEC

 

(102)

supluje

Tvrdá Markéta

(MAX)

1.G

1.hod

HV

1Ghv

(110)

změna

Kolář Jan

 
 

2.hod

HV

1Ghv

(110)

změna

Kolář Jan

 
 

6.hod

ČJL

 

(110)

supluje

Smrkovský Michal

(BEH)

2.A

1.hod

TEC

1Amo

(303)

přesun <<

Raška Pavel

z 5.hod

 

2.hod

TEC

1Amo

(303)

přesun <<

Raška Pavel

z 6.hod

 

3.hod

TEC

1Amo

(303)

supluje

Raška Pavel

(MAX)

 

4.hod

BIM

1Amo

(310)

supluje

Tvrdá Markéta

(MAX)

 

5.hod

TEC

1Amo

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

6.hod

TEC

1Amo

 

přesun >>

 

na 2.hod

2.B

0.hod

NJV

2NJV

 

odpadá

 

(BEŇ)

 

1.hod

BIE

 

(312)

supluje

Machková Iva

(MAR)

 

3.hod

GEOG

 

(305)

změna

Mikulášková Romana

 
 

4.hod

GEOG

 

(305)

změna

Mikulášková Romana

 

2.C

0.hod

NJV

2NJV

 

odpadá

 

(BEŇ)

 

4.hod

ANJ

1C2

(112)

změna

Pešková Vendula

 

2.G

1.hod

ČJL

 

(305)

změna

Smrkovský Michal

 
 

2.hod

ZEM

 

(305)

přesun <<

Ližanová Iveta

z 6.hod

 

3.hod

HV

1GHv

(P12)

změna

Kolář Jan

 
 

4.hod

HV

1GHv

(P12)

změna

Kolář Jan

 
 

5.hod

ZEKO

 

(305)

změna

Dlabal Martin

 
 

6.hod

ZEM

   

přesun >>

 

na 2.hod

3.A

1.hod

ANJ

1ATE

(209)

změna

Petříčková Michaela

 
 

2.hod

ANJ

1ATE

(104)

supluje

Šlesingerová Romana

(PT)

 

3.hod

KoAJ

1ATE

(104)

supluje

Šlesingerová Romana

(PT)

3.C

5.hod

MAT

 

(202)

přesun <<

Krámek Václav

z 13.6. (Čt) 2.hod

3.G

1.hod

ZEM

 

(212)

supluje

Ližanová Iveta

(NIE)

 

2.hod

MAT

 

(212)

změna

Bruna Jiří

 
 

3.hod

CHE

 

(212)

změna

Škapová Hedvika

 
 

4.hod

ZEM

 

(212)

změna

Ližanová Iveta

 
 

5.hod

EKON

 

(212)

změna

Adamcová Dagmar

 
 

6.hod

FIN

 

(212)

změna

Dlabal Martin

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři