Nahoru

Konzultace vyučujících SPŠ a SOŠ ve školním roce 2019/2020

vyučující budova týden 1 (lichý) týden 2 (sudý) týden 3 (lichý) týden 4 (sudý)
Mgr. Romana Balážová - vyučujícíPodskalskáÚt 14:10-14:40Čt 13:15-13:45Čt 14:10-14:40Čt 14:10-14:40
Mgr. Romana Balážová - výchovná poradkyněPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
sl. Iva BašusováPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Mgr. Michaela BennettNavrátilovaÚt 13:30-14:45Út 13:30-14:45Út 13:30-14:45Út 13:30-14:45
Mgr. Martin BeňoPodskalskáPo 6:30-7:00Po 6:30-7:00Po 6:30-7:00Po 6:30-7:00
Ing. Pavel BranýPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Mgr. Jiří BrunaPodskalskáPá 13:20-14:05Pá 13:20-14:05Pá 13:20-14:05Pá 13:20-14:05
sl. Radka DernerováNavrátilovaSt - dle dohodySt - dle dohodySt - dle dohodySt - dle dohody
Ing. Jiří DivokýNavrátilovaPá 7:00-7:45Pá 7:00-7:45Pá 7:00-7:45Pá 7:00-7:45
Ing. Martin DlabalPodskalskáPo 14:10-14:40Po 14:10-14:40Po 14:10-14:40Po 14:10-14:40
Mgr. Radka EndrlováPodskalskáÚt 7:00-7:45Pá 7:00-7:45Po 7:00-7:45Pá 7:00-7:45
Mgr. Jitka FreudlováPodskalskáSt 13:15-14:05St 13:15-14:05St 13:15-14:05St 13:15-14:05
Mgr. Helena GrůzováPodskalskáČT 13:20-14:05ČT 13:20-14:05Čt 14:10-14:55Út 13:20-14:05
Mgr. Alexandra GubováNavrátilovaPo 14:10-14:55Po 14:10-14:55Po 14:10-14:55Po 14:10-14:55
Mgr. Jindřiška HeřmánkováPodskalskáSt 12:25-13:00St 12:25-13:00St 12:25-13:00St 12:25-13:00
Mgr. Veronika HoskinsováPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Ing. Jiří HrubýPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Ing. Karel HřídelNavrátilovaPo 13:20-14:05Po 13:20-14:05Po 13:20-14:05Po 13:20-14:05
Ing. Milan ChmelařPodskalskáPo 7:00-7:45Po 7:00-7:45Po 7:00-7:45Po 7:00-7:45
Mgr. David JašekPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Mgr. Jana KarbanováPodskalskáPá 13:20-14:05Pá 13:20-14:05Pá 13:20-14:05Pá 13:20-14:05
Ing. Petra KejdováPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Ing. Ladislav KolářNavrátilovaÚt 14:20-15:20Út 14:20-15:20Út 14:20-15:20Út 14:20-15:20
Mgr. Martina KotrbováNavrátilovaSt 14:10-14:50St 14:10-14:50St 14:10-14:50St 14:10-14:50
Mgr. Tereza KotrbováNavrátilovaÚt 14:10-14:55Út 14:10-14:55Út 14:10-14:55Út 14:10-14:55
Ing. Jitka KoubováPodskalskáSt 13:20-14:05St 12:25-13:10St 14:10-14:55St 14:10-14:55
Ing. Eva KoudelkováPodskalskáSt 14:10-14:55Po 15:00-15:45St 14:20-15:05Čt 13:20-14:05
Mgr. Tomáš KoukolíkPodskalskáÚt 15:00-15:45Út 15:00-15:45Út 15:00-15:45Út 15:00-15:45
Ing. Oldřich KozaPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Mgr. Václav KrámekPodskalskáÚt 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45
Mgr. Iva MachkováPodskalskáSt 12:30-14:00St 12:25-14:00St 13:20-14:00Čt 13:20-14:05
RNDr. Jana MaredováPodskalskáPo 7:00-7:45Po 7:00-7:45Po 7:00-7:45Po 7:00-7:45
Ing. Jan MatyášPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Ing. Alena MaxováPodskalskáPá 7:00-7:45St 15:00-15:45Po 15:00-15:45Út 7:00-7:45
Mgr. Romana MikuláškováPodskalskáPo 12:25-14:05Po 12:25-14:05Po 12:25-14:05Po 12:25-14:05
Mgr. Pavel MorávekPodskalskáSt 7:10-7:40St 7:10-7:40St 7:10-7:40St 7:10-7:40
Mgr. Petr MoulisNavrátilovaČt 14:10-14:55Čt 14:10-14:55Čt 14:10-14:55Čt 14:10-14:55
Mgr. Miroslav NěmečekNavrátilovaÚt, Čt - dle dohodyÚt, Čt - dle dohodyÚt, Čt - dle dohodyÚt, Čt - dle dohody
PeadDr. Helena NiederlováPodskalskáPo 15:00-15:45Po 15:00-15:45Po 15:00-15:45Po 15:00-15:45
Mgr. Bohuslava PolívkováNavrátilovaSt 7:00-7:45St 7:00-7:45St 7:00-7:45St 7:00-7:45
Mgr. Kateřina PresováPodskalskáÚt 15:00-15:45Út 15:00-15:45Po 14:10-14:55Pá 13:30-14:15
Mgr. Pavel RaškaPodskalskáÚt 14:10-14:55Pá 13:10-14:05Čt 13:10-14:05St 13:10-14:05
Mgr. Veronika Rausová ŠajtarováNavrátilovaPo 13:20-14:05Po 13:20-14:05Po 13:20-14:05Po 13:20-14:05
 NavrátilovaPo 7:50-8:35Po 7:50-8:35Po 7:50-8:35Po 7:50-8:35
Ing. Filip Starosta, Ph.D.NavrátilovaČt 14:10-14:55Čt 14:10-14:55Čt 14:10-14:55Čt 14:10-14:55
Mgr. Hedvika ŠkapováPodskalskáSt 14:10-14:55St 13:20-14:05St 13:20-14:05St 14:10-14:55
Ing. Romana ŠlesingerováPodskalskáPo 15:00-15:45Po 15:00-15:45Po 14:10-14:55Po 15:50-16:05
Ing. Helena ŠmejkalováPodskalskáČt 14:10-14:55Út 14:10-14:55St 15:00-15:45St 15:00-15:45
RNDr. Hana ŠprincováNavrátilovaSt 14:10-14:50St 14:10-14:50St 14:10-14:50St 14:10-14:50
Ing. Martina ŠtěpánkováPodskalskáPo 11:30-12:15Čt 13:20-14:05Čt 14:10-14:55Út 14:10-14:55
Ing. Dana ŠvejdováNavrátilovaÚt, St - dle dohodyÚt, St - dle dohodyÚt, St - dle dohodyÚt, St - dle dohody
Mgr. Lucie TicháPodskalskáSt 15:50-16:35St 15:50-16:35St 15:50-16:35St 15:50-16:35
Mgr. Jiří TobiášNavrátilovaČt 14:10-14:55Čt 14:10-14:55Čt 14:10-14:55Čt 14:10-14:55
Ing. Marie TrnkováNavrátilovaPá 7:00-7:45Pá 7:00-7:45Pá 7:00-7:45Pá 7:00-7:45
Mgr. Jitka TuscherováNavrátilovaÚt 14:10-14:55Út 14:10-14:55Út 14:10-14:55Út 14:10-14:55
Mgr. Luboš VaculíkPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Ing. Markéta VaňkováPodskalskáPo 14:10-14:55Po 14:10-14:55Út 13:20-14:05Út 12:25-13:10
Ing. Zuzana VaňkováPodskalskáČt 6:30-7:30Čt 13:20-14:00Čt 14:10-15:00Čt 13:20-14:00
Mgr. Jana VischiNavrátilovaPo 14:10-14:55Po 14:10-14:55Po 14:10-14:55Po 14:10-14:55
Mgr. Petra Vondrová, Ph.D.PodskalskáPo 14:10-14:40St 13:20-13:50Po 12:25-12:55Čt 12:25-12:55
Ing. Eva VrbenskáPodskalskáČt 6:20-7:00Čt 6:20-7:00Čt 6:20-7:00Čt 6:20-7:00