Nahoru

  

KONZULTACE VYUČUJÍCÍCH SŠ
VE ŠKOLNÍM ROCE 2021/2022

vyučující budova týden 1 (lichý) týden 2 (sudý) týden 3 (lichý) týden 4 (sudý)
Mgr. Romana Balážová - vyučujícíPodskalskáPo 14:10Po 13:15Po 13:15Po 13:15
 PodskalskáÚt 13:30Út 13:30Út 13:30Út 13:30
Mgr. Romana Balážová - výchovná poradkyněPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Mgr. Lucie BěhounkováPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Mgr. Michaela BennettNavrátilovaPo 14:10-15:00Po 14:10-15:00Po 14:10-15:00Po 14:10-15:00
Mgr. Martin BeňoPodskalskáPo 14:10Po 14:10Čt 14:10Čt 14:10
Mgr. Zuzana BeňováPodskalskáSt 7:15St 7:15St 7:15St 7:15
Ing. Pavel BranýPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Mgr. Jiří BrunaPodskalskáSt 7:15St 7:15St 7:15St 7:15
Radka DernerováNavrátilovaČt 7:00-7:45Čt 7:00-7:45Čt 7:00-7:45Čt 7:00-7:45
Ing. Jiří DivokýNavrátilovaÚt 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45
Ing. Martin DlabalPodskalskáSt 14:10St 14:10St 14:10St 14:10
Mgr. Radka EndrlováPodskalskáPo 7:00Čt 7:00Po 7:00Čt 7:00
Jana FantováNavrátilova dle dohody dle dohody dle dohody dle dohody
Mgr. Jitka FreudlováPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Mgr. Helena GrůzováPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Mgr. Alexandra GubováNavrátilovaSt 14:10-15:00St 14:10-15:00St 14:10-15:00St 14:10-15:00
Mgr. Jindřiška HeřmánkováPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Ing. Jiří HrubýPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Ing. Karel HřídelNavrátilovaPo 14:10-15:00Po 7:00-7:45Po 14:10-15:00Po 7:00-7:45
Ing. Milan ChmelařPodskalskáPo 7:00Po 7:00Po 7:00Po 7:00
Mgr. David JašekPodskalskáČt 14:10St 13:20St 14:10St 14:10
Mgr. Jana KarbanováPodskalskáPá 13:20Pá 13:20Pá 13:20Pá 13:20
Ing. Petra KejdováPodskalskáPo 7:00Po 7:00Út 7:00Út 7:00
Ing. Anna KočanováNavrátilovaČt 14:10-15:00Čt 14:10-15:00Čt 14:10-15:00Čt 14:10-15:00
Bc. Jan, DiS. KolářPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Mgr. Martina KotrbováNavrátilovaÚt 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45Út 7:00-7:45
Mgr. Tereza KotrbováNavrátilovaČt 14:10-15:00Čt 14:10-15:00Čt 14:10-15:00Čt 14:10-15:00
Ing. Jitka KoubováPodskalskáSt 13:10St 13:10St 14:10St 14:10
Ing. Eva KoudelkováPodskalskáPo 14:10Po 14:10Út 14:10Čt 7:00
Mgr. Tomáš KoukolíkPodskalskáÚt 13:20Út 13:20Út 13:20Út 13:20
Ing. Oldřich KozaPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Mgr. Václav KrámekPodskalskáČt 7:00Čt 7:00Čt 7:00Čt 7:00
Mgr. Iva MachkováPodskalskáPá 7:00Pá 7:00Pá 7:00Pá 7:00
RNDr. Jana MaredováPodskalskáPo 7:00Čt 7:00Po 7:00Po 7:00
Ing. Jan MatyášPodskalskáČt 7:00Čt 7:00Čt 7:00Čt 7:00
 PodskalskáSt 7:00St 7:00St 7:00St 7:00
Ing. Alena MaxováPodskalskáSt 15:50St 15:50St 15:50St 15:50
Mgr. Romana MikuláškováPodskalskáPo 14:10Po 14:10Po 14:10Po 14:10
Mgr. Pavel MorávekPodskalskáÚt 7:00Út 7:00Út 7:00Út 7:00
Mgr. Petr MoulisNavrátilovaSt 14:10-15:00St 14:10-15:00St 14:10-15:00St 14:10-15:00
PaedDr. Helena NiederlováPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
PhDr. Daniela Nováková, Ph.D.NavrátilovaČt 14:10-15:00Čt 14:10-15:00Čt 14:10-15:00Čt 14:10-15:00
Mgr. Michaela PetříčkováPodskalskáSt 7:00St 7:00St 7:00St 7:00
Mgr. Bohuslava PolívkováNavrátilovaČt 7:00-7:45Čt 7:00-7:45Čt 7:00-7:45Čt 7:00-7:45
Mgr. Kateřina PresováPodskalskáPo 7:00Út 7:00Po 7:00Út 7:00
Mgr. Pavel RaškaPodskalskáPo 14:20St 14:20St 13:20Út 13:20
Mgr. Veronika Rausová ŠajtarováNavrátilovaČt 14:10-15:00Čt 14:10-15:00Čt 14:10-15:00Čt 14:10-15:00
Hedvika RingelováNavrátilova dle dohody dle dohody dle dohody dle dohody
MVDr. Ondřej RychlíkNavrátilova dle dohody dle dohody dle dohody dle dohody
Ing. Miroslav SazimaNavrátilova dle dohody dle dohody dle dohody dle dohody
Ing. Filip Starosta, Ph.D.NavrátilovaČt 14:10-15:00Čt 14:10-15:00Čt 14:10-15:00Čt 14:10-15:00
Mgr. Hedvika ŠkapováPodskalskáÚt 14:10Po 12:25Po 12:25Út 14:10
Ing. Romana ŠlesingerováPodskalskáPo 14:20Po 13:10Po 14:20Po 14:20
Ing. Helena ŠmejkalováPodskalskáPo 15:15Po 15:15Po 15:15Po 15:15
RNDr. Hana Šprincová (vyučující)NavrátilovaPo 14:10-14:55Po 14:10-14:55Po 14:10-14:55Po 14:10-14:55
RNDr. Hana Šprincová (výchovný poradce)Navrátilovadle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Ing. Martina ŠtěpánkováPodskalskáPo 14:10Po 14:10Po 14:10Po 14:10
Ing. Dana ŠvejdováNavrátilovaÚt 14:10-14:55Út 14:10-14:55Út 14:10-14:55Út 14:10-14:55
Mgr. Lucie TicháPodskalskáSt 7:00St 7:00St 7:00St 7:00
Mgr. Jiří TobiášNavrátilovaÚt 14:10-14:55Út 14:10-14:55Út 14:10-14:55Út 14:10-14:55
Ing. Marie TrnkováNavrátilovaPá 7:00-7:45Pá 7:00-7:45Pá 7:00-7:45Pá 7:00-7:45
Mgr. Jitka TuscherováNavrátilovaSt 14:10-14:55St 14:10-14:55St 14:10-14:55St 14:10-14:55
Mgr. Luboš VaculíkPodskalskádle dohodydle dohodydle dohodydle dohody
Ing. Zuzana VaňkováPodskalskáPá 6:45Pá 6:45Pá 6:45Pá 6:45
Mgr. Petra VondrováPodskalskáPo 13:20Čt 14:10Po 15:00Po 14:10
Ing. Eva VrbenskáPodskalskáSt 7:00St 7:00St 7:00St 7:00
           

Třídní schůzky G, SPŠ a SOŠ

Gymnázium, Střední průmyslová škola potravinářských technologií a Střední odborná škola přírodovědná a veterinární
 
pořádá ve školním roce 2021/2022 pro všechny studijní obory třídní schůzky,
 
které se budou konat vždy od 18:00 hodin v budově v Podskalské 10 ve dnech:
 
15. 11. 2021 11. 4. 2022

Třídní schůzky pro budoucí 1. ročník (pro přijaté uchazeče o studium) se budou konat:
pro RVP dne v budově
Veterinářství 13. 6. 2022 Navrátilova 15
Analýza potravin + Ekologie a životní prostředí 14. 6. 2022 Podskalská 10
Technologie potravin + Gymnázium 15. 6. 2022 Podskalská 10
Přírodovědné lyceum 16. 6. 2022 Navrátilova 15