Nahoru

Školní chata Jitka

Dolní Dvůr 53
543 42  Dolní Dvůr

Nabízíme Vám ubytování v chatě Jitka v krásném prostředí Krkonošského národního parku (v Luisině údolí, v horské obci Dolní Dvůr asi 10 km od Vrchlabí). Krkonoše mají své kouzlo po celý rok. Přijďte se k nám přesvědčit. Chata má k dispozici 32 lůžek ve dvou−, tří− a čtyřlůžkových pokojích. Součástí chaty je restaurace a společenská místnost. K chatě patří hřiště, které je vhodné pro nejrůznější druhy míčových her. K dispozici je také ohniště a volejbalové hřiště. Samozřejmostí je celoročně udržované parkoviště před chatou.

V letních měsících máte možnost využití velkého výběru cyklistických a turistických tras (např. ze Sněžky k chatě cca 15 km). Můžete také využít vyjížďky na koních, vyhlídkové lety, adrenalinové sporty, jízdu na čtyrkolkách nebo lezeckou stěnu. Od chaty cca 400 m je krytý bazén, vířivka, sauna a tenisové kurty.

Pro zimní sporty jsou Krkonoše ideálním místem. V Dolním Dvoře jsou dva lyžařské areály, přičemž jeden z nich je vzdálen od chaty cca 200 m (denně udržovaná sjezdovka 500 m dlouhá, zasněžování, půjčovna lyží, lyžařská škola, občerstvení). Sáňkování a bobování přímo u chaty. V okolí běžecké trasy i další lyžařské areály (Herlíkovice, Strážné, Špindlerův Mlýn).

Chata Jitka je vhodná pro různé společenské události, oslavy, rozlučky, školení, případně další Vaše aktivity.

Další informace lze získat na webových stránkách Skiareálu Luisino údolí nebo naší chaty Jitka (tyto odkazy vedou mimo web školy).

Pobyty objednávat je možné u paní Kláry Mottlové, tel. 728 455 444.

Na fotografiích v naší Jak se na chatu lze dostat, ukazují mapy okolí.